Seminář 7.-9.10.2022

Vážení rodiče,

7.10 – 9.10. 2022 nás čeká seminář v Hasičském domě v Kelči vedený Jakubem Žákem, lektorem country tanců a cloggingu z taneční skupiny Calipso Praha. Ve čtvrtek děti dostanou souhlasy s účastí na semináři a podrobnější informace, kde budete mít napsané, na kterou lekci se mají dostavit.

Co s sebou:

Taneční obuv (pokud ji máte doma), pohodlné oblečení, tričko na převlečení, deku na odpočinek (v hasičáku jsou k dispozici karimatky), pití, svačiny, případně večeři na pátek, potvrzení o souhlasu s účastí, peníze za sobotní oběd/večeři, léky v případě užívání.

Strava z části zajištěná:

Pro všechny děti je zajištěn sobotní oběd, který bude stát 124 Kč pro děti nejmladší skupiny a 130 Kč pro všechny ostatní. Jedná se o smažený řízek s bramborovou kaší, vývar s nudlemi + malá svačina. Peníze prosím donést v den příchodu na lekci.

Dále také zajistíme sobotní večeři pro prostřední a nejstarší skupinu formou objednané pizzy – dejte tedy dětem 100 Kč – částku určíme dle cen. Prostřední skupina může jít před večeří domů, případně zůstat i na večeři – volba je na vás.

Po celou dobu bude možnost využít k pití šťávu/čaj.

Cena: Výuka je hrazena z peněz souboru, děti si budou platit pouze objednaný oběd/večeři. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *